Vážení zákazníci,

objednávanie tovaru prostredníctvom elektronického obchodu je umožnené len IČO zákazníkom spoločnosti DIN-Technik spol. s.r.o.

                                                                                                                                 S pozdravom 

                                                                                                                               

Mazanie

Mazanie

13 produkty
Zobrazuje sa 1 - 13 z 13 položiek
 • CU 1200 - Medené mazadlo
  G006

  CU 1200 je medené sprejové, dobre priľnavé antikorózne mazadlo odolné vysokým teplotám a tlakom s využitím v automobilovom, ľahkom, ťažkom, stavebnom aj chemickom priemysle. 

 • Decordyn - Konzervačný sprej
  600801410

  DECORDYN – Konzervačný sprej sa používa pre uloženie strojných dielov, vstrekovanie plastov, odlievanie foriem, uskladňovanie náradia, ktoré majú byť uchovávané, ale musia byť pripravené na prípadné použitie po celú dobu uskladnenia.

 • Keramic 1400 - Montážna pasta
  8812400

  Montážna pasta v spreji určená na odolávanie vysokým teplotám.Vhodná na mazanie všade tam, kde nie sú žiadúce kovy v mazadlea kde existuje citlivosť na elektroniku.

 • Mazivo na báze molybdénu
  G005

  Vysoko výkonný oteru odolný mazací prostriedok na báze molybdénu určený špeciálne na mazanie ozubených kolies.Taktiež doporučovaný na mazanie výťahových, žeriavových lána na valcové a klzné ložiská.Vhodný pre ťažký strojársky, automobilový priemysel a všade tam,kde sú vysoké nároky na prevádzku strojov a zariadení.

 • Multi sprej
  S158

  Uvoľnovač spojov na základe MoS2 je osvedčený produkt, ktorýje vhodný aj ako kontaktná mazacia látka. Vysokým kapilárnymúčinkom a vzlínavosťou sa dosiahlo preniknutie do najužších štrbína medzipriestorov. Touto prednosťou sa zabraňuje novej tvorbe hrdze. Znižuje trenie. 

 • Potravinársky olej
  8808400

  Potravinársky olej je riedky mazací prostriedok s vynikajúcou vzlínavosťou. Preniká aj na ťažko prístupné miesta, čím zabezpečuje dokonalú ochranu strojov pred koróziou, redukuje oter a opotrebovanie.

 • Silikónový sprej
  8809400

  Silikónový sprej je antiadhezívny prostriedok bez olejov a mazadla.Chráni, izoluje a ošetruje s dobrou kĺzavosťou umelé hmoty, gumu a kovy tam, kde sa nehodí mastnota a olej. 

 • Sprej na reťaze
  8810400

  Vysoko viskózne a priľnavé mazivo určené špeciálne na mazanie vysokootáčkových jedno a viacradových reťazí, ozubených kolies, remeníc aložísk.Taktiež doporučený na mazanie valcových a klzných ložísk.Vhodný pre drevospracujúci, strojársky, automobilový, stavebný,textilný priemysel a všade tam, kde sú vysoké nároky na prevádzkustrojov a zariadení.

 • Teflón
  8806400

  Teplotná odolnosť od -180 OC do +240 OCČas zasychania cca: 30min.Neviaže prach

 • Uvoľňovač so zmrazovacím efektom
  8802400

  Sprej je možné použiť všade tam, kde je použitie iných rozpúšťadielohraničené alebo nemožné.Je vhodný na skorodované hriadele a púzdra, čapy, silno skorodovanéskrutkové spoje, kĺbové závesy, skĺbenia a mnohé ďalšie pohyblivé časti, ktoré je potrebné spojazdniť.Použiteľný v strojárskom, automobilovom ako aj stavebnom priemysle.

 • Viacúčelový mazací tuk
  G001

  Viacúčelový mazací tuk je použiteľný v priemysle výroby a údržby,v autoopravárenstve ako aj v stavebnom priemysle.

 • Vŕtací a rezací olej
  OL104

  Miešateľný s minerálnymi olejmiBez prítomnosti ťažkých kovovZnižuje teplotu a tým podstatne predlžuje životnosť nástrojovRedukuje vibrácie a tým zabezpečuje zníženie hlučnosti spracovania kovovNízka spotreba vďaka dobrej priľnavostiVhodné pre oceľ, hliník, farebné kovyOlej vhodný na všetky druhy obrábania

 • Zmrazovací a ofukovací sprej
  P303

  Použiteľný v strojárskom aj automobilovom priemysle,pri údržbe liniek, strojového parku, opravách motorov,vstrekovacích systémov atď.Používa sa taktiež pri montáži ložísk, púzdier, hriadeľov.

V poriadku, skryť

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení našich služeb a Vašeho bezpečí. AKO CHRÁNIME VAŠE SÚKROMIE?