Vážení zákazníci,

objednávanie tovaru prostredníctvom elektronického obchodu je umožnené len IČO zákazníkom spoločnosti DIN-Technik spol. s.r.o.

                                                                                                                                 S pozdravom 

                                                                                                                               

Čistenie

Čistenie

16 produkty
Zobrazuje sa 1 - 16 z 16 položiek
 • Antikor čistič - VÝPREDAJ!
  8212400

  Vysokoúčinný ochranný a čistiaci prípravok na ušľachtilú oceľ (antikor). Dokonalo čistí, chráni a nepoškodzuje nerezovépovrchy, keramické dosky, drezy a smaltované povrchy.Má príjemnú citrónovú vôňu. Zanecháva tenký ochranný film.Čistenie povrchov:- priemysel- prevádzky opracovávajúce ušľachtilú oceľ (antikor)- potravinársky priemysel, bitúnky, kuchyne,...

 • BIO čistič
  82111000

  BIO čistič je biologicky rozložiteľný čistič na vodnej báze.Zložením z biologicky odbúrateľných látok sa dosiahne preživotné prostredie neškodný účinok.BIO čistič má veľmi dobré účinky na ničenie zárodkov a je nehorľavý.Použiteľný všade tam, kde je nutné odstrániť ťažko odstrániteľnú špinu, mastnotu, olej. Vhodný pre priemysel aj domácnosť.

 • Čistič bŕzd plus
  82035000

  Čistič bŕzd plus je nepostrádateľný pri údržbe vozidiel a vo väčšine priemyselných oblastí. Tento výrobtok je možné použiť všade tam, kde je nutné odstrániť náročnú špinu, napr. pri kotúčových a bubnových brzdách, pri hydraulických častiach, motorových častiach, častiach spojky alebo tam, kde treba pripraviť povrch na ďalšiu úpravu.

 • Čistič klimatizácie
  8208400

  Čistič klimatizačných systémovNepoškodzuje plastyBez obsahu silikónovJednoduchá a rýchla aplikáciaEkologicky nezávadný

 • Čistič skiel Extra
  8205400

  Čistič skla v spreji je možné uplatniť pri čistení budov, pri automobiloch, použitie v domácnostiach, atď.Jednoducho a bez šmúh odstraňuje všetky nečistoty, ako napr. zostatky hmyzu, vtáčí trus, pouličný prach, nikotínové usadeniny, mastnotu,zvyšky silikónu a gumy z okenných tabúľ, zrkadiel a lakovaných plôch.

 • Detektor úniku plynu
  8209400

  Vyhľadáva najmenšie úniky, diery, trhliny, na armatúrach, tlakových, plynových potrubiach, ktoré vznikajú pri vysokom zaťažení

 • Interiérová čistiaca pena
  8102400

  Čistič interiéru je možné použiť na všetky lakované plochy, plasty, sklo, kovy, polykarbonové diely, na čalúnenia a textílieod nikotínu, biologických zbytkov, prachu, šmúh, silikónu, špiny.

 • Kokpit silikón
  A451

  Výrobok na báze silikónových olejov, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami ako je lesklosť, vodoodpudivosť, nelepivosť.

 • Kontakt spray
  8204400

  Kontakt sprej sa používa na elektrické kontakty,na spínač zapaľovacích sviečok, rozdeľovač atď.Pre systémy do 48V.Výborný pre využitie vo všetkých zamera-niach priemyslu.Pozor: Nenanášať na motorovú cievku a tesnenia – riedi živice.

 • Letná zmes do ostrekovača
  8103250

  Čistič skiel - koncentrátLetná náplň 25 ml na 5 litrov náplne do ostrekovačov

 • Odmastňovač
  A462

  Odmastňovač je nepostrádateľný pri údržbe vozidiel a vo väčšine priemyselných oblastí. Tento výrobok je možné použiť všade tam, kde je nutné odstrániť náročnú špinu, napr. pri kotúčových a bubnových brzdách, pri hydraulických častiach, motorových častiach, častiach spojky alebo tam, kde treba pripraviť povrch na ďalšiu úpravu.

 • Odstraňovač tesnení
  P301

  Použiteľný na kov, drevo, sklo, keramiku.Odstraňuje silikón, oleje, mastnoty, živice, asfalt a pod.

 • Priemyselný čistič
  8202400

  Priemyselný čistič je vysokovýkonný viacúčelový ekologický čistič, ktorý bez zbytkov odstraňuje problematické nečistoty, ako napr.:olejové škvrny, zbytky lepidiel, atrament, asfalt, šmuhy od gumy,zbytky papierových a fóliových nálepiek, tuhu z guličkového pera, fixiek a pod.

 • Sprej na klinové remene
  8206400

  Používa sa pre hnacie a klinové remene z kože, gumy,polyuretánu aj v kombinácii s tkaninou.

 • Rozstrekovacia tlaková nádoba
  8999001

  Univerzálne použiteľná tlaková nádoba s pumpouNa jemné a rovnomerné nanášanie.Nastaviteľný lúč rozstrekuMaximálny tlak 3 bary (s bezpečnostným ventilom)Stabilné remeselné prevedenie

V poriadku, skryť

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení našich služeb a Vašeho bezpečí. AKO CHRÁNIME VAŠE SÚKROMIE?