Vážení zákazníci,

objednávanie tovaru prostredníctvom elektronického obchodu je umožnené len IČO zákazníkom spoločnosti DIN-Technik spol. s.r.o.

                                                                                                                                 S pozdravom 

                                                                                                                               

Technická chémia

Technická chémia

43 produkty
Zobrazuje sa 1 - 24 z 43 položiek
 • Antikor čistič
  Akcia!
  Antikor čistič - VÝPREDAJ!
  8212400

  Vysokoúčinný ochranný a čistiaci prípravok na ušľachtilú oceľ (antikor). Dokonalo čistí, chráni a nepoškodzuje nerezovépovrchy, keramické dosky, drezy a smaltované povrchy.Má príjemnú citrónovú vôňu. Zanecháva tenký ochranný film.Čistenie povrchov:- priemysel- prevádzky opracovávajúce ušľachtilú oceľ (antikor)- potravinársky priemysel, bitúnky, kuchyne,...

  7,19 €
 • BIO čistič
  82111000

  BIO čistič je biologicky rozložiteľný čistič na vodnej báze.Zložením z biologicky odbúrateľných látok sa dosiahne preživotné prostredie neškodný účinok.BIO čistič má veľmi dobré účinky na ničenie zárodkov a je nehorľavý.Použiteľný všade tam, kde je nutné odstrániť ťažko odstrániteľnú špinu, mastnotu, olej. Vhodný pre priemysel aj domácnosť.

  21,24 €
 • Čistič bŕzd plus
  82035000

  Čistič bŕzd plus je nepostrádateľný pri údržbe vozidiel a vo väčšine priemyselných oblastí. Tento výrobtok je možné použiť všade tam, kde je nutné odstrániť náročnú špinu, napr. pri kotúčových a bubnových brzdách, pri hydraulických častiach, motorových častiach, častiach spojky alebo tam, kde treba pripraviť povrch na ďalšiu úpravu.

  14,84 €
 • Čistič klimatizácie
  8208400

  Čistič klimatizačných systémovNepoškodzuje plastyBez obsahu silikónovJednoduchá a rýchla aplikáciaEkologicky nezávadný

  6,86 €
 • Čistič skiel Extra
  8205400

  Čistič skla v spreji je možné uplatniť pri čistení budov, pri automobiloch, použitie v domácnostiach, atď.Jednoducho a bez šmúh odstraňuje všetky nečistoty, ako napr. zostatky hmyzu, vtáčí trus, pouličný prach, nikotínové usadeniny, mastnotu,zvyšky silikónu a gumy z okenných tabúľ, zrkadiel a lakovaných plôch.

  4,43 €
 • Detektor úniku plynu
  8209400

  Vyhľadáva najmenšie úniky, diery, trhliny, na armatúrach, tlakových, plynových potrubiach, ktoré vznikajú pri vysokom zaťažení

  6,06 €
 • Interiérová čistiaca pena
  Akcia!
  Interiérová čistiaca pena
  8102400

  Čistič interiéru je možné použiť na všetky lakované plochy, plasty, sklo, kovy, polykarbonové diely, na čalúnenia a textílieod nikotínu, biologických zbytkov, prachu, šmúh, silikónu, špiny.

  4,43 €
 • Kokpit silikón
  A451

  Výrobok na báze silikónových olejov, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami ako je lesklosť, vodoodpudivosť, nelepivosť.

  3,90 €
 • Kontakt spray
  Akcia!
  Kontakt spray
  8204400

  Kontakt sprej sa používa na elektrické kontakty,na spínač zapaľovacích sviečok, rozdeľovač atď.Pre systémy do 48V.Výborný pre využitie vo všetkých zamera-niach priemyslu.Pozor: Nenanášať na motorovú cievku a tesnenia – riedi živice.

  4,79 €
 • Letná zmes do ostrekovača
  Akcia!
  Letná zmes do ostrekovača
  8103250

  Čistič skiel - koncentrátLetná náplň 25 ml na 5 litrov náplne do ostrekovačov

  5,40 €
 • Odmastňovač
  A462

  Odmastňovač je nepostrádateľný pri údržbe vozidiel a vo väčšine priemyselných oblastí. Tento výrobok je možné použiť všade tam, kde je nutné odstrániť náročnú špinu, napr. pri kotúčových a bubnových brzdách, pri hydraulických častiach, motorových častiach, častiach spojky alebo tam, kde treba pripraviť povrch na ďalšiu úpravu.

  2,75 €
 • Odstraňovač tesnení
  P301

  Použiteľný na kov, drevo, sklo, keramiku.Odstraňuje silikón, oleje, mastnoty, živice, asfalt a pod.

  5,77 €
 • Priemyselný čistič
  8202400

  Priemyselný čistič je vysokovýkonný viacúčelový ekologický čistič, ktorý bez zbytkov odstraňuje problematické nečistoty, ako napr.:olejové škvrny, zbytky lepidiel, atrament, asfalt, šmuhy od gumy,zbytky papierových a fóliových nálepiek, tuhu z guličkového pera, fixiek a pod.

  11,28 €
 • Sprej na klinové remene
  8206400

  Používa sa pre hnacie a klinové remene z kože, gumy,polyuretánu aj v kombinácii s tkaninou.

  10,28 €
 • Rukavice v spreji
  8215 400

  Chránia pred vonkajšími vplyvmi ako olej,farba, kyseliny, lúhy a iné nečistoty.Biela pena vytvorí neviditeľný ochranný film,ktorý chráni ruky po dobu 4 až 5 hodín.Nie je mastnýVeľmi dobrá znášanlivosť s kožou

  14,08 €
 • Zinkový sprej
  8004400

  Dobrá farebná zhoda s pozinkovanými povrchmiPriľne prakticky na všetky kovyRýchlo schnúciDobrá odolnosť voči oderuDobrá krycia schopnosťVysoký obsah zinkového pigmentu

  8,67 €
 • Značkovací sprej
  V403

  Jedná sa o farbu v spreji pre značenie na murive, podlahách, asfalte, betóne a dreve. Výrobok vykazuje vysokú odolnosť voči opotrebovaniua atmosferickým vplyvom. 

  7,18 €
 • CU 1200 - Medené mazadlo
  G006

  CU 1200 je medené sprejové, dobre priľnavé antikorózne mazadlo odolné vysokým teplotám a tlakom s využitím v automobilovom, ľahkom, ťažkom, stavebnom aj chemickom priemysle. 

  7,71 €
 • Decordyn - Konzervačný sprej
  600801410

  DECORDYN – Konzervačný sprej sa používa pre uloženie strojných dielov, vstrekovanie plastov, odlievanie foriem, uskladňovanie náradia, ktoré majú byť uchovávané, ale musia byť pripravené na prípadné použitie po celú dobu uskladnenia.

  22,24 €
 • Keramic 1400 - Montážna pasta
  Akcia!
  Keramic 1400 - Montážna pasta
  8812400

  Montážna pasta v spreji určená na odolávanie vysokým teplotám.Vhodná na mazanie všade tam, kde nie sú žiadúce kovy v mazadlea kde existuje citlivosť na elektroniku.

  8,39 €
 • Mazivo na báze molybdénu
  G005

  Vysoko výkonný oteru odolný mazací prostriedok na báze molybdénu určený špeciálne na mazanie ozubených kolies.Taktiež doporučovaný na mazanie výťahových, žeriavových lána na valcové a klzné ložiská.Vhodný pre ťažký strojársky, automobilový priemysel a všade tam,kde sú vysoké nároky na prevádzku strojov a zariadení.

  5,46 €
 • Multi sprej
  Akcia!
  Multi sprej
  S158

  Uvoľnovač spojov na základe MoS2 je osvedčený produkt, ktorýje vhodný aj ako kontaktná mazacia látka. Vysokým kapilárnymúčinkom a vzlínavosťou sa dosiahlo preniknutie do najužších štrbína medzipriestorov. Touto prednosťou sa zabraňuje novej tvorbe hrdze. Znižuje trenie. 

  5,51 €

Novinky

Ďalšie novinky

V poriadku, skryť

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení našich služeb a Vašeho bezpečí. AKO CHRÁNIME VAŠE SÚKROMIE?