Vážení zákazníci,

objednávanie tovaru prostredníctvom elektronického obchodu je umožnené len IČO zákazníkom spoločnosti DIN-Technik spol. s.r.o.

                                                                                                                                 S pozdravom 

                                                                                                                               

Technická chémia

Technická chémia

43 produkty
Zobrazuje sa 1 - 24 z 43 položiek
 • Antikor čistič - VÝPREDAJ!
  8212400

  Vysokoúčinný ochranný a čistiaci prípravok na ušľachtilú oceľ (antikor). Dokonalo čistí, chráni a nepoškodzuje nerezovépovrchy, keramické dosky, drezy a smaltované povrchy.Má príjemnú citrónovú vôňu. Zanecháva tenký ochranný film.Čistenie povrchov:- priemysel- prevádzky opracovávajúce ušľachtilú oceľ (antikor)- potravinársky priemysel, bitúnky, kuchyne,...

 • Rukavice v spreji
  8215 400

  Chránia pred vonkajšími vplyvmi ako olej,farba, kyseliny, lúhy a iné nečistoty.Biela pena vytvorí neviditeľný ochranný film,ktorý chráni ruky po dobu 4 až 5 hodín.Nie je mastnýVeľmi dobrá znášanlivosť s kožou

 • CU 1200 - Medené mazadlo
  G006

  CU 1200 je medené sprejové, dobre priľnavé antikorózne mazadlo odolné vysokým teplotám a tlakom s využitím v automobilovom, ľahkom, ťažkom, stavebnom aj chemickom priemysle. 

 • HT 300 - Univerzálny tesniaci prípravok
  8404200

  Tepelná odolnosť až do 300 OCTrvalo elastické - výborná priľnavosť na sklo, umelé hmoty a kovyDobrá lepivosťVytvrdenie pri vlhkosti vzduchuPreklenie väčšie nerovnosti (dobre vyplní špáry)Nesteká na kolmých plocháchChemická stálosť a výborná odolnosť voči prevodovému oleju,motorovému oleju, benzínu, nafte, chladiacej kvapaline,glykolovým zmesiam a luhom.

 • BIO čistič
  82111000

  BIO čistič je biologicky rozložiteľný čistič na vodnej báze.Zložením z biologicky odbúrateľných látok sa dosiahne preživotné prostredie neškodný účinok.BIO čistič má veľmi dobré účinky na ničenie zárodkov a je nehorľavý.Použiteľný všade tam, kde je nutné odstrániť ťažko odstrániteľnú špinu, mastnotu, olej. Vhodný pre priemysel aj domácnosť.

 • Zinkový sprej
  8004400

  Dobrá farebná zhoda s pozinkovanými povrchmiPriľne prakticky na všetky kovyRýchlo schnúciDobrá odolnosť voči oderuDobrá krycia schopnosťVysoký obsah zinkového pigmentu

 • Decordyn - Konzervačný sprej
  600801410

  DECORDYN – Konzervačný sprej sa používa pre uloženie strojných dielov, vstrekovanie plastov, odlievanie foriem, uskladňovanie náradia, ktoré majú byť uchovávané, ale musia byť pripravené na prípadné použitie po celú dobu uskladnenia.

 • L+T Industry
  8403300

  UV odolnýDobre priľnavý, nestekáMožnosť nanášania vo všetkých poloháchLakovateľnýMožnosť brúseniaPoužitie bez primeru

 • Čistič bŕzd plus
  82035000

  Čistič bŕzd plus je nepostrádateľný pri údržbe vozidiel a vo väčšine priemyselných oblastí. Tento výrobtok je možné použiť všade tam, kde je nutné odstrániť náročnú špinu, napr. pri kotúčových a bubnových brzdách, pri hydraulických častiach, motorových častiach, častiach spojky alebo tam, kde treba pripraviť povrch na ďalšiu úpravu.

 • Značkovací sprej
  V403

  Jedná sa o farbu v spreji pre značenie na murive, podlahách, asfalte, betóne a dreve. Výrobok vykazuje vysokú odolnosť voči opotrebovaniua atmosferickým vplyvom. 

 • Keramic 1400 - Montážna pasta
  8812400

  Montážna pasta v spreji určená na odolávanie vysokým teplotám.Vhodná na mazanie všade tam, kde nie sú žiadúce kovy v mazadlea kde existuje citlivosť na elektroniku.

 • Metalplast - VÝPREDAJ!
  8406114

  Je dvojzložková tesniaca a lepiaca hmota.Dá sa použiť na opravu vodovodných potrubí, benzínových aj olejových nádrží. Opravy v priemysle stavebnom, kovospracujúcom, autopriemysle, v leteckom a lodiarenskom priemysle.

 • Čistič klimatizácie
  8208400

  Čistič klimatizačných systémovNepoškodzuje plastyBez obsahu silikónovJednoduchá a rýchla aplikáciaEkologicky nezávadný

 • Mazivo na báze molybdénu
  G005

  Vysoko výkonný oteru odolný mazací prostriedok na báze molybdénu určený špeciálne na mazanie ozubených kolies.Taktiež doporučovaný na mazanie výťahových, žeriavových lána na valcové a klzné ložiská.Vhodný pre ťažký strojársky, automobilový priemysel a všade tam,kde sú vysoké nároky na prevádzku strojov a zariadení.

 • Tekutý kov
  860024

  Nesteká, roztierateľnýMožné spracovať aj na zvislých plocháchPo vytvrdnutí charakter kovu dá sa sústružiť, frézovať,vŕtať, opilovať, rezať závitPrelakovateľnýPomer zmiešania 1:1Opracovateľný po cca 30 minKonečná pevnosť po 24 hod

 • Čistič skiel Extra
  8205400

  Čistič skla v spreji je možné uplatniť pri čistení budov, pri automobiloch, použitie v domácnostiach, atď.Jednoducho a bez šmúh odstraňuje všetky nečistoty, ako napr. zostatky hmyzu, vtáčí trus, pouličný prach, nikotínové usadeniny, mastnotu,zvyšky silikónu a gumy z okenných tabúľ, zrkadiel a lakovaných plôch.

 • Multi sprej
  S158

  Uvoľnovač spojov na základe MoS2 je osvedčený produkt, ktorýje vhodný aj ako kontaktná mazacia látka. Vysokým kapilárnymúčinkom a vzlínavosťou sa dosiahlo preniknutie do najužších štrbína medzipriestorov. Touto prednosťou sa zabraňuje novej tvorbe hrdze. Znižuje trenie. 

 • Univerzálne sprejvé lepidlo
  I254

  Vysoko akostný výrobok, nevyhnutný pre profesionálova domácich majstrov.Obzvlásť vhodné na lepenie gumy, kovu, textilu, dreva a plastu.Lepenie textilnej vrstvy na prepravné valce - najmä pri výrobe nábytku.

 • Detektor úniku plynu
  8209400

  Vyhľadáva najmenšie úniky, diery, trhliny, na armatúrach, tlakových, plynových potrubiach, ktoré vznikajú pri vysokom zaťažení

 • Potravinársky olej
  8808400

  Potravinársky olej je riedky mazací prostriedok s vynikajúcou vzlínavosťou. Preniká aj na ťažko prístupné miesta, čím zabezpečuje dokonalú ochranu strojov pred koróziou, redukuje oter a opotrebovanie.

 • Vysokopevnostné poistenie skrutiek
  8014101010

  Hmota na zaisťovanie a utesňovanie skrutkových spojov- ťažko povoliteľná. Na trvalé zaisťovanie, upevňovanie a utesňovanie skrutiek, svorníkov, matíc, závitových puzdier a zátok,ktoré sa už viac nemusia uvoľňovať.

 • Interiérová čistiaca pena
  8102400

  Čistič interiéru je možné použiť na všetky lakované plochy, plasty, sklo, kovy, polykarbonové diely, na čalúnenia a textílieod nikotínu, biologických zbytkov, prachu, šmúh, silikónu, špiny.

 • Silikónový sprej
  8809400

  Silikónový sprej je antiadhezívny prostriedok bez olejov a mazadla.Chráni, izoluje a ošetruje s dobrou kĺzavosťou umelé hmoty, gumu a kovy tam, kde sa nehodí mastnota a olej. 

V poriadku, skryť

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení našich služeb a Vašeho bezpečí. AKO CHRÁNIME VAŠE SÚKROMIE?